S našimi štěňátky, která již zažila první sníh, první Vánoce a kterým na začátku roku 2023 bylo 8 měsíců, jsme zůstávali v kontaktu i v roce 2023 – s někým častěji, s někým méně. Z malých a nemotorných bílých kuliček se mezitím stali puberťáci plni sil se vším, co k tomuto věku patří. Ještě před operací jsme stihli jet do Chlístovic na svod s Agneskou a po mé vynucené zdravotní odmlce jsme se setkali i s Airee, Ananakinem a Misinkou na svodu v Poličce. V listopadu pak v Židlochovicích zazářila Amy.

Na konci dubna oslavila všechna „Áčka“ své první narozeniny. Je neskutečné, jak se během jednoho roku všichni proměnili, jak jsou někteří podobní víc Aretce, jiní zase Archibaldovi, vykukují i znaky dědečků…

Na návštěvu k veselému posezení a popovídání přijel majitel s Anakinem a později také oba majitelé s Pepper. Zrodil se návrh na společné setkání, a tak jsme na konci letních prázdnin přivítali tři sourozence Pepper, Anakina a Misinku a jednu rodinnou parťačku Riu a užívali jsme si den s pěti bílými ovčáky najednou. Bylo to příjemné shledání i přesto, že počasí moc nepřálo a přicházela jedna přeháňka za druhou. Doufejme, že setkání v roce 2024 už bude plné sluníčka a uvidíme se i s dalšími sourozenci.

Podobné příspěvky